mayıs, 2017

13may(may 13)08:0014(may 14)18:00Kuveyt Türk Hackathon

kuveyt türk hackathon

Daha Fazla

Event Details

Kuveyt Türk, 13-14 Mayıs tarihleri arasında ‘Dijital Bankacılık’ konusunda düzenleyeceği yarışmada dereceye giren kişi veya takımlara toplamda 45 bin TL’lik ödül verecek. Katılımcıların yarışma süresince yazılım fikirlerini kodlayarak hayata geçirecekleri ve rekabet edecekleri ‘Hackathon’ organizasyonu, Kuveyt Türk’ün bu alanda gerçekleştireceği ilk etkinlik olma özelliği taşıyor.

Dijital Bankacılık alanında yaratıcı fikirler sunmak isteyen herkese açık!

Hack günü, hackfest veya codefest olarak da bilinen Hackathon, katılanların belli bir süre zarfında yazılım projeleri geliştirerek,  diğer takımlar ile rekabet içerisinde bulunduğu bir organizasyon. Hackathon’a Dijital Bankacılık alanında farklı fikirler sunmak isteyen herkes katılabiliyor ancak jüriye sunulacak fikirlerin hayata geçirilebilmesi için takımda en az bir yazılımcı bulunması gerekiyor. Yarışmacılar Hackathon’a ister tek, ister takım olarak katılabiliyor. Ancak takım olarak katılmak isteyen ekiplerin en fazla dört kişiden oluşması gerekiyor.

Saat

13 (Cumartesi) 08:00 - 14 (Pazar) 18:00

Lokasyon

Workinton Kozyatağı

çerenköy Mahallesi, İçerenköy Mahallesi Umut Sokak NO:10/12 Üzeri AND Binası Kozyatağı 34752, E-5 Yanyolu, 34746 Ataşehir/İstanbul

Organizer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X